Aplic LED 1xE27, alb, IP44
Cod: 8518Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| EAN: | 3800157637442 |
| Acoperire IP: | IP44 |
| Codul mărfurilor: | 9405109890 |
| Max. povară: | 60W |
| Temperatura de funcționare: | -20° până la +45°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50Hz |
| Tip de soclu: | E27 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
