Aplic LED 20W 2050LM IP65 gri 4200K
Cod: 218237Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800157678704 |
| Acoperire IP: | IP65 |
| Culoare deschisă: | Alb Natural 4200K |
| Flux de lumină: | 2050lm |
| Tensiune: | 220-240V/50Hz |
| Tensiune AC: 220-240V: | |
| IP65: | |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Garantie: 2 ani: |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
