Aplic Led 4W, Alb, Rotund
Cod: 8213
Alb Cald
În stoc
| 8213
EAN: 3800157623308
335.99 lei
245.99 lei
/ buc
203.30 lei
fără TVA
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 8214
EAN: 3800157623315
335.99 lei
245.99 lei
/ buc
203.30 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Aplica de perete LED de 4W este potrivită ca iluminat exterior decorativ. Există o variantă alb cald 3000K și o variantă Alb Natural 4000K. Dimensiune: Ø150 x 50 mm.
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Consum de energie / Echivalent: | 4W=40W |
| Tensiune: | AC 220-240V, 50/60Hz |
| Flux luminos, lumeni: | 440 lm |
| Unghi de iluminare: | 360° |
| Material: | aluminiu + acrilic |
| CRI>80: | |
| IP65: | |
| Dimensiuni: Ø150 x 50 mm: | |
| Certificare: | CE, EMC, ROHS |
| Durată de viață: >20.000 h: | |
| Garantie: 2 ani: |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
