Aplic Led 9W, Alb, Rotund
Cod: 8225
Alb Cald
Momentan indisponibil
| 8225
EAN: 3800157623421
188.99 lei
153.99 lei
/ buc
127.26 lei
fără TVA
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 8226
EAN: 3800157623438
188.99 lei
153.99 lei
/ buc
127.26 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Lampa de perete cu LED de 6W este potrivită ca iluminat interior decorativ. Există o variantă alb cald 3000K și o variantă Alb Natural 4000K.
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Putere: | 9W = 75W |
| Alimentare: | AC 220-240V, 50/60Hz |
| Flux luminos, lumeni: | 990 lm |
| Unghi de iluminare: | 360° |
| Culoarea corpului: | alb |
| CRI: | > 80 |
| Dimensiuni: Ø210 x 80 mm: | |
| IP: | IP20 |
| Material: | aluminiu + acril |
| Durată de viață: >20.000 h: | |
| Certificare: | CE, EMC, ROHS |
| Garantie: 2 ani: |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
