Aplic solar cu LED, cip Samsung, gri, 2W, 220lm, 3000K, IP65
Cod: 784Descriere detaliată a produsului
Două moduri de funcționare:
Modul 1: modul Senzor
- Se aprinde automat la 10% luminozitate la amurg
- Se activează la 100% luminozitate atunci când este detectată mișcare în termen de <5 metri
- Se aprinde la 10% luminozitate în 30 de secunde fără mișcare
- Se stinge în zori
Mod 2: mod luminozitate constantă
- Senzorul va fi blocat
- Pornire automat la amurg (luminozitate 100%) și funcționează continuu până când capacitatea bateriei este redusă la zero (până la 4 ore)
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corpuri de iluminat LED cu senzor de mi?care |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| EAN: | 3800157643764 |
| Acoperire IP: | IP65 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Culoare deschisă: | Alb cald 3000K |
| Dimmability: | Nu |
| Flux de lumină: | 220 lm |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Panou solar: | 5,5 V, 3 W |
| Temperatura mediului: | -20°C până la 45°C |
| Timp de încărcare: | 4-6 ore de soare |
| Timp de lucru: | min. 3 ore, max. 12 ore |
| Tip de cipuri LED: | SMD |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
