Bandă LED 12W/m, 1680lm/m, luminozitate ridicată, 24V, IP20
Cod: 212596
Alb Cald
În stoc
| 212596
EAN: 3800157676144
44.99 lei
34.99 lei
/ m
28.92 lei
fără TVA
Alb Natural
În stoc
| 212597
EAN: 3800157676151
44.99 lei
34.99 lei
/ m
28.92 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 212598
EAN: 3800157676168
44.99 lei
34.99 lei
/ m
28.92 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Notă: banda LED în sine nu este complet funcțională, trebuie să achiziționați un adaptor sau un controler.
Parametri suplimentari
| Categorie: | INTERIOR benzi LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Current/m: | 0,5A |
| Index CRI: | >80 |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Lumeni/m: | 1680lm/m |
| Protecție IP: | IP20 |
| Tensiune de intrare: | DC: 24V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
