Bandă LED de exterior 7,5W/m, 750lm/m, 120LED/m, SMD 2835, 24V, IP65, pachet 10m
Cod: 212625
Alb Cald
În stoc
| 212625
EAN: 3800157676083
321.99 lei
241.99 lei
/ set
199.99 lei
fără TVA
Alb Natural
În stoc
| 212626
EAN: 3800157676090
321.99 lei
241.99 lei
/ set
199.99 lei
fără TVA
Alb Rece
Momentan indisponibil
| 212627
EAN: 3800157676106
321.99 lei
241.99 lei
/ set
199.99 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Notă: banda LED în sine nu este complet funcțională, trebuie să achiziționați un adaptor sau un controler.
Parametri suplimentari
| Categorie: | benzi LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Current/m: | 0,31A |
| Flux de lumină: | 750 lm/m, 100 lm/W |
| Index CRI: | >80 |
| Lățimea benzii: | 9,2 mm |
| Lifetime: | >20.000 ore |
| Număr de LED-uri: | 120 LED-uri/m |
| Protecție IP: | IP65 |
| Temperatura mediului: | -25°C până la +50°C |
| Tensiune: | DC: 24V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
