Banda LED de interior, latime 4mm, 24V, 10W/m, 1150lm/m, IP20
Cod: 2906
Alb Cald
În stoc
| 2906
25.99 lei
18.99 lei
/ m
15.69 lei
fără TVA
Alb Natural
În stoc
| 2907
EAN: 3800157660198
25.99 lei
18.99 lei
/ m
15.69 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 2908
25.99 lei
18.99 lei
/ m
15.69 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | benzi LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Current/m: | 0,37A |
| Lățimea benzii: | 4mm |
| Lumeni: | 1150/m |
| Lungimea benzii: | 5 m |
| Temperatura de funcționare: | -20 până la +45°C |
| Tensiune de intrare: | DC: 24V |
| Tip de cipuri LED: | SMD |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
