Banda LED de interior ULTRA alb cald 2200K, 10,8 W/m, 12V, 60 LED/SMD5050, IP20
Cod: 212547Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | benzi LED |
|---|---|
| EAN: | 3800157679541 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Culoare deschisă: | Alb cald 2200K |
| Dimmability: | da |
| Lățimea benzii: | 10 mm |
| Performanță de intrare: | DC: 12V |
| Temperatura de lucru: | -25°C până la +50°C |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
