Bandă LED impermeabilă pentru 230V, 12W/m, 1150lm/m, pachet de 5m
Cod: 23716
Alb Natural
În stoc
| 23716
EAN: 3800170226692
259.99 lei
194.99 lei
/ pachet
161.15 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 23717
EAN: 3800170226708
259.99 lei
194.99 lei
/ pachet
161.15 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | EXTERIOR benzi LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Lățimea benzii: | 8mm |
| Lumeni: | 1150lm/m |
| Număr de LED-uri/lm: | 286 |
| Ora de începere: | 0-100% in < 1s |
| Protecție IP: | IP65 |
| Putere (W): | 12W/m |
| Temperatura de funcționare: | -25 ~50'C |
| Tensiune de intrare: | AC:200-240V,50/60Hz |
| Tip LED: | SMD |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
| CRI Index: | >80 |
| Factor de putere PF: | 0.9 |
| Întunecare: | NU |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
