Bandă LED SMD 3528/60 LED, 3.6W/m, galbenă
Cod: 212009Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
- Bandă LED flexibilă pentru tensiune de 12V
- Instalare rapidă și ușoară
- Consum extrem de redus de energie
Parametri suplimentari
| Categorie: | RGB, RGBW, COLOR benzi LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800170207578 |
| Lățimea benzii: | 8 mm |
| Material: | DPS |
| Ora de începere: | 0-100% in < 1s |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere (W): | 3,6 |
| Reglabil: | da |
| Tensiune de intrare: | DC:12V |
| Tip LED: | SMD3528 |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
| Cantitate LED: | 60/m |
| CRI: | >80 |
| Durată de viaţă: | 20.000 de ore |
| Informații suplimentare: | Pachet 5m, preț pentru 1m |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
