Banda LED Sonoff RGB+CCT, control inteligent, WiFi (eWeLink), 5V, fără sursă de alimentare, IP54 [L3-5M-P]
Cod: 35220Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Benzi LED - seturi complete |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 6920075777345 |
| Acoperire IP: | IP54 |
| Lumeni: | 160 lm |
| Lungimea benzii: | 5 m |
| Lungimea cablului: | 1,5 m |
| Temperatura de lucru: | -15°C până la +50°C |
| Tensiune de intrare: | DC: 12V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
