Bec cu filament retro LED E27 4W, 250lm, A60, fum, 2000K
Cod: 52970Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Becuri LED retro |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5900495945297 |
| Acoperire IP: | IP 20 |
| Dimmability: | Nu |
| Flux de lumină: | 250 lm |
| Putere/ Echivalent: | 4W=25W |
| Shape: | A60 |
| Temperatura de lucru: | -20° până la 50°C |
| Tip de soclu: | E27 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
