Bec încastrat LED GU10 12W 1031LM AR111, reglabil. 3000K
Cod: 217234Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Becuri LED AR111 |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800157681698 |
| Certificare: | CE, EMC, ROHS |
| Clasa energetică: | F |
| Culoarea corpului: | Metal |
| Flux de lumină: | 1031lm |
| Forma becului: | AR111 |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Lifetime: | >20.000 ore |
| Performanță echivalentă: | 80W |
| Protecție IP: | IP20 |
| Socket: | GU10 |
| Temperatura mediului: | -20°C până la +45°C |
| Tensiune: | AC: 220-240V |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
