Bec LED, E14, RGB+W, 5W, 500lm, G45 cu telecomandă [RTV9000080]
Cod: 520025Descriere detaliată a produsului
- eficiență energetică de până la 90% - economii reale la facturile de electricitate
- lumină albă de zi 4000K - ideală pentru utilizare zilnică
- telecomandă inclusă - reglați de la distanță puterea, culorile și modurile fără a fi nevoie să accesați comutatorul
- control al puterii luminoase pe 5 niveluri - reglați luminozitatea în funcție de nevoile dvs.
- 15 culori predefinite de la galben la albastru închis
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5907504520025 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Culoare deschisă: | RGB + 4000K |
| Lumeni (lm): | 500 |
| Ora de începere: | 0-100% < 1s |
| Putere (W): | 5 |
| Reglabil: | da |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +45°C |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V 50/60Hz |
| Unghiul de iluminare: | 180° |
| CRI Index: | >80 |
| Durată de viaţă: | 20.000 de ore |
| PF: | >0.5 |
| Priză: | E14 |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugaţi o evaluare
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
