Bec LED 4W, 415lm, 12V, MR16, 4000K [WOJ+14549]
Cod: 25214Descriere detaliată a produsului
Putere: 4W
Curent: 530 mA
Tensiune: 12V
Clasa energetica: F
Consum de energie: 4 kWh/1000h
Frecventa: 50 Hz
Flux luminos utilizabil: 350 lm (120)°
Flux luminos: 415 lm (360)°
Eficiență luminoasă: 104 lm/W
Luminozitate: 150 CD
Temperatura de culoare: 4000K
Culoare luminii: alb neutru
Unghi de distribuție a luminii: 100°
Interval de temperatură de funcționare: de la -20 la +40 °C
Durata de viata: 17.000 h
Dimensiuni: Ø50x50 mm
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5902650592445 |
| Culoare deschisă: | Alb Natural 4000K |
| Curent nominal: | 530mA |
| Flux de lumină: | 150 lm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Lifetime: | 17.000 ore |
| Protecție IP: | IP20 |
| Socket: | MR16/GU5.3 |
| Tensiune: | 12V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
