Bec LED cu spectru G4, 1,2 W, 12 LED, 12 V, 20 mm [WOJ+13785]
Cod: 25021
Alb Rece
Momentan indisponibil
| 25021
EAN: 5907418756695
23.99 lei
16.99 lei
/ buc
14.04 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Bec LED G4 - 12V |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Curent nominal: | 110mA |
| Index CRI: | >80 |
| Lifetime: | 17000 h |
| Socket: | G4 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune nominală: | 12V |
| Unghiul de emisie: | 120° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
