Bec LED cu spectru G4, 2W, 12LED, 12V, 30mm [WOJ+13782]
Cod: 20011
Alb Cald
În stoc
| 25022
EAN: 5907418756497
27.99 lei
18.99 lei
/ buc
15.69 lei
fără TVA
Alb Rece
Momentan indisponibil
| 20011
EAN: 5907418756503
27.99 lei
18.99 lei
/ buc
15.69 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Bec LED G4 - 12V |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Culoare deschisă: | Alb rece 6000k, Alb cald 3000K |
| Curent nominal: | 240mA |
| Index CRI: | >80 |
| Lifetime: | 17000 h |
| Socket: | G4 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Unghiul de emisie: | 120° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
