BEC LED E14, RGB+W, 5W, 250LM, G45, TELECOMANDA [RTV003566]
Cod: 35660Descriere detaliată a produsului
Alte funcții ale becului:
• Lumină albă de bază de 3000K
• Control pe 5 nivele a ieșirii luminii
• întrerupător de alimentare
• 15 setări de culoare predefinite de la galben la albastru închis
• culorile se schimbă încet, culorile se schimbă la fiecare câteva secunde
• clipind
- eficienta energetica a produsului este de pana la 90% fata de un bec traditional cu incandescenta
- durata de viata mai lunga de pana la 30.000 de ore, rezistenta si calitate ridicata
- nu contine mercur nociv
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5900495847683 |
| Certificate: | CE, ROHS |
| Lumeni (lm): | 250 |
| Ora de începere: | 0-100% < 1s |
| Putere (W): | 5 |
| Putere echivalentă (W): | 25 |
| Reglabil: | Nu |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +45°C |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V 50/60Hz |
| Unghiul de iluminare: | 220° |
| CRI Index: | >80 |
| Culoarea luminii: | RGB + 3000K |
| Durată de viaţă: | 30 000 h |
| Factor de putere PF: | >0.5 |
| Priză: | E14 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
