Bec LED E14, T37, 7.5W, 660lm, CREE chip
Cod: 21267-6
Alb Cald
În stoc
| 21267-6
EAN: 3800170252981
21.99 lei
16.99 lei
/ buc.
14.04 lei
fără TVA
Alb Natural
În stoc
| 212686
EAN: 3800170252998
21.99 lei
16.99 lei
/ buc.
14.04 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 212696
EAN: 3800170253001
21.99 lei
16.99 lei
/ buc.
14.04 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 6 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Formă: | T37 |
| Lumeni (lm): | 660 |
| Material: | Termoplastic |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere (W): | 7,5W |
| Putere echivalentă (W): | 50W |
| Reglabil: | Nu |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50Hz |
| Tipul de cip LED: | SMD-CREE Chip |
| Tipul de priză: | E14 |
| Unghiul de iluminare: | 230° |
| CRI Index: | >80 |
| Durată de viaţă: | 25.000 de ore |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
