Bec LED E14 4,5W, 470lm, P45
Cod: 2142501
Alb Cald
În stoc
| 2142501
EAN: 3800157675680
11.99 lei
9.99 lei
/ buc
8.26 lei
fără TVA
Alb Natural
În stoc
| 2142511
EAN: 3800157682602
11.99 lei
9.99 lei
/ buc
8.26 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 2142521
EAN: 3800157682619
11.99 lei
9.99 lei
/ buc
8.26 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Becuri LED E14 - câstig îngust |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 470 lm |
| Forma becului: | P45 |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Lumeni: | 470lm |
| Materialul corpului: | Termoplastic |
| On/Off: | 15.000 |
| Performanță echivalentă: | 40W |
| Socket: | E14 |
| Tip de cipuri LED: | SMD |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
