Bec Led E14 4W, P45
Cod: 4124
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 4174
EAN: 3800157610612
11.99 lei
8.99 lei
/ buc
7.43 lei
fără TVA
Alb Rece
Momentan indisponibil
| 4124
EAN: 3800230621016
11.99 lei
8.99 lei
/ buc
7.43 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Becuri LED E14 - câstig îngust |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Beneficii: | Consum de energie - cu 80% mai mic decât becurile standard, viață extrem de lungă fără radiații UV și IR și pornire instantanee |
| Certificare: | CE, EMC, ROHS |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 320 lm |
| Forma becului: | P45 |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Lifetime: | >20.000 ore |
| On/Off: | 15000 |
| Performanță echivalentă: | 30W |
| Protecție IP: | IP20 |
| Socket: | E14 |
| Temperatura mediului: | -25°C până la 50°C |
| Tensiune: | AC: 220-240V |
| Utilizare: | Spații comerciale și rezidențiale Hoteluri, cafenele standuri expoziționale Candelabre aplicații în aer liber numai în corpuri a |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
