Bec LED E27, 1W (90-100LM), lumanare, 1+1 gratis!
Cod: 25054/1PLUS1
Alb Cald
Momentan indisponibil
| 25054/1PLUS1
EAN: 5902650574069
13.98 lei
6.99 lei
/ set
5.78 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 25056/1PLUS1
EAN: 5902650574083
13.98 lei
6.99 lei
/ set
5.78 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Dimmability: | Nu |
| Forma becului: | Lumânare |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Protecție IP: | IP20 |
| Socket: | E27 |
| Temperatura mediului: | -25°C până la +40°C |
| Tensiune: | AC: 220-240V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
