Bec LED E27, 6W, G45, 4+6 gratis! [WOJ+13024]
Cod: 25156/4PLUS6
Alb Cald [WOJ+13024]
În stoc
| 25156/4PLUS6
EAN: 5907418734594
109.90 lei
43.96 lei
/ set
36.33 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Curent nominal: | 50mA |
| Lifetime: | 17000 h |
| Socket: | E27 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50Hz |
| Unghiul de emisie: | 160° |
| PF: | >0.5 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
