Bec Led E27 10W, G95
Cod: 4276Descriere detaliată a produsului
Bec LED cu un unghi de fascicul de 200 ° și un flux luminos de 810 lm. Puterea de 10W este un înlocuitor pentru vechiul bec de 60W. Dimensiuni: Ø95 mm x 133 mm. Clasa de eficienta energetica a becului este A+.Parametri suplimentari
| Categorie: | Becuri LED E27 |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Beneficii: | Consum de energie - cu 80% mai mic decât becurile standard, viață extrem de lungă fără radiații UV și IR și pornire instantanee |
| Certificare: | CE, EMC, ROHS |
| Clasa energetică: | A+ |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 810 lm |
| Forma becului: | G95 |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Înălțime: | 133 mm |
| Lifetime: | >20.000 ore |
| Medie: | 95 mm |
| Număr de produs: | VT-1893 |
| On/Off: | 15000 |
| Performanță echivalentă: | 60W |
| Protecție IP: | IP20 |
| Socket: | E27 |
| Temperatura mediului: | -25~50'C |
| Tensiune: | AC: 220-240V |
| Utilizare: | Spații comerciale și rezidențiale Hoteluri, cafenele standuri expoziționale Candelabre aplicații în aer liber numai în corpuri a |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
