Bec LED E27 18W, 2000lm, G120, cip SAMSUNG
Cod: 123
Alb Cald
Momentan indisponibil
| 123
EAN: 3800157638012
79.99 lei
60.99 lei
/ buc
50.40 lei
fără TVA
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 124
EAN: 3800157638029
79.99 lei
60.99 lei
/ buc
50.40 lei
fără TVA
Alb Rece
Momentan indisponibil
| 125
EAN: 3800157638036
79.99 lei
60.99 lei
/ buc
50.40 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
- LED Chip Samsung de mare eficiență
- curent constant
- conductor IC integrat
- rezistență și durabilitate ridicate
- eficiență excelentă a radiației termice
- eficiență luminoasă ridicată și consum redus de energie
- fără pâlpâire
- fără radiații UV
- fără mercur
Potrivit pentru iluminatul casnic și comercial.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Becuri LED E27 |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Clasa energetică: | A+ |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 2000 lm |
| Forma becului: | G120 |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Lifetime: | >20.000 ore |
| On/Off: | 15000 |
| Performanță echivalentă: | 125W |
| Protecție IP: | IP20 |
| Socket: | E27 |
| Temperatura mediului: | -20°C până la +45°C |
| Tensiune: | AC: 220-240V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
