Bec LED E27 1W, 90lm, G45, 5+5 gratis!
Cod: 25190/5PLUS5
Alb Cald [WOJ+14448_1W]
În stoc
| 25190/5PLUS5
EAN: 5904433134903
59.90 lei
29.95 lei
/ set
24.75 lei
fără TVA
Alb Natural [WOJ+14449_1W]
În stoc
| 25191/5PLUS5
EAN: 5904433134934
59.90 lei
29.95 lei
/ set
24.75 lei
fără TVA
Alb Rece [WOJ+14450_1W]
În stoc
| 25192/5PLUS5
EAN: 5904433134965
59.90 lei
29.95 lei
/ set
24.75 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Dimmability: | Nu |
| Forma becului: | G45 |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Lumeni (lm): | 90 |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere (W): | 1 |
| Socket: | E27 |
| Temperatura mediului: | -25°C până la +40°C |
| Tensiune: | AC: 220-240V |
| Unghiul de iluminare: | 270° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
