Bec LED E27 cu filament 8W (600Lm), R125, reglabil
Cod: 7466
Alb Cald
Momentan indisponibil
| 7466
EAN: 3800157639163
71.99 lei
44.99 lei
/ buc
37.18 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 7468
EAN: 3800157639187
71.99 lei
44.99 lei
/ buc
37.18 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Becuri LED retro |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Clasa energetică: | A+ |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Flux de lumină: | 600 lm |
| Forma becului: | R125 |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Înălțime: | 182 mm |
| Lifetime: | >20.000 ore |
| Medie: | 125 mm |
| Performanță echivalentă: | 50W |
| Protecție IP: | IP20 |
| Socket: | E27 |
| Temperatura mediului: | -20°C până la 45°C |
| Tensiune: | AC: 220-240V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
