Bec LED Forever Light GU5.3, 3W, 200lm, 12V, MR16
Cod: 81427
Alb Cald
În stoc
| 81427
EAN: 5900495881427
18.99 lei
14.99 lei
/ buc
12.39 lei
fără TVA
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 81434
EAN: 5900495881434
18.99 lei
14.99 lei
/ buc
12.39 lei
fără TVA
Alb Rece
Momentan indisponibil
| 81441
EAN: 5900495881441
18.99 lei
14.99 lei
/ buc
12.39 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Becuri LED GU5.3 / MR16 / MR11 (12V) |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Dimmability: | Nu |
| Lumeni: | 200 lm |
| Performanță echivalentă: | 25W |
| Putere (W): | 3 |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la +45°C |
| Tensiune de alimentare: | 12V |
| Tip de soclu: | GU5.3 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
