Bec LED G4 1.2W, 120lm, 12V, 6000K [WOJ+13785_CW]
Cod: 25395
Alb Rece
În stoc
| 25395
EAN: 5904433178761
15.99 lei
12.99 lei
/ buc.
10.74 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Becuri LED G4 - 12V |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Lumeni (lm): | 120 |
| Putere (W): | 1,2 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune nominală: | 12V |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
| CRI Index: | >80 |
| Dimensiuni: | 20x30x8mm |
| Priză: | G4 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
