Bec LED G4 1,5W, 12V, 270° [WOJ+13118]
Cod: 25039
Alb Cald
În stoc
| 25039
EAN: 5907418744074
23.99 lei
16.99 lei
/ buc
14.04 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Bec LED G4 - 12V |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Curent nominal: | 80mA |
| Dimmability: | Nu |
| Index CRI: | >80 |
| Lifetime: | 17000 h |
| Lumeni: | Alb cald 70 lm, Alb Rece 80 lm |
| Lumeni (lm): | 70 |
| Socket: | G4 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Unghiul de emisie: | 270° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
