Bec LED G4 3.2W, 385lm, cip SAMSUNG
Cod: 21131
Alb Cald
În stoc
| 21131
EAN: 3800157677691
35.99 lei
27.99 lei
/ buc
23.13 lei
fără TVA
Alb Natural
În stoc
| 21132
EAN: 3800157677707
35.99 lei
27.99 lei
/ buc
23.13 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 21133
35.99 lei
27.99 lei
/ buc
23.13 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Becuri LED Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Flux luminos, lumeni: | 385lm |
| Lifetime: | 20.000 de ore |
| Opțiune de a estompa: | nu |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere/ Echivalent: | 3,2 W / 30 W |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +45°C |
| Tip de cipuri LED: | SMD - cip Samsung |
| Tip de soclu: | G4 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
