Bec LED G9, 7W, 270° [WOJ+14165]
Cod: 25040
Alb Cald[WOJ+14163]
În stoc
| 25040
EAN: 5902650531390
27.99 lei
22.99 lei
/ buc
19 lei
fără TVA
Alb Natural[WOJ+14164]
În stoc
| 25041
EAN: 5902650531406
27.99 lei
22.99 lei
/ buc
19 lei
fără TVA
Alb Rece[WOJ+14165]
În stoc
| 25042
EAN: 5902650531413
27.99 lei
22.99 lei
/ buc
19 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Curent nominal: | 50mA |
| Lifetime: | 17000 h |
| Socket: | G9 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50Hz |
| Unghiul de emisie: | 270° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
