Bec LED G9 6W, 550lm, 220-240V, 2+1 gratis!
Cod: 75027/2PLUS1
Alb Cald [245947]
În stoc
| 75027/2PLUS1
EAN: 5901583245947
53.97 lei
35.98 lei
/ set
29.74 lei
fără TVA
Alb Natural [245954]
În stoc
| 75028/2PLUS1
EAN: 5901583245954
53.97 lei
35.98 lei
/ set
29.74 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Carcasa becului ceramic nu garanteaza doar cea mai eficienta disipare a caldurii catre exterior, dar este si un izolator electric perfect asigurand un nivel ridicat de siguranta utilizatorului. Este ideal pentru scopuri decorative, iluminat spot și tavane suspendate.
- De 10 ori mai eficient energetic
- Emisii de căldură semnificativ mai reduse
- Durată lungă de viață - aproximativ 30.000 de ore
- Pornirea/oprirea frecventă nu afectează durata de viață a becului
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Lifetime: | 30.000 ore |
| Lumeni: | 550 lm |
| Putere (W): | 6 |
| Socket: | G9 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50Hz |
| Unghiul de emisie: | 270° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
