BEC LED GU10, 6W, 450LM, 38°, CCT 3000/4000/6000K [WOJ+14703]
Cod: 25302Descriere detaliată a produsului
- Temperatura de culoare reglabila: 3000K, 4000K si 6000K
- Doar 6W consum
- Viață lungă
- Iluminare direcțională: unghi al fasciculului de 38° pentru o iluminare precisă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Bec LED reglabil |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5904433167338 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Culoarea corpului: | alb |
| Lumeni (lm): | 450 |
| Ora de începere: | 0-100% < 1s |
| Putere (W): | 6 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +45°C |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50Hz |
| Unghiul de iluminare: | 38° |
| Călcâiul: | GU10 |
| Dimensiuni: | Ø50x57mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
