Bec LED GU10, 6W
Cod: 25150
Alb Cald [WOJ+13265]
În stoc
| 25150
EAN: 5902650500341
22.99 lei
16.99 lei
/ buc
14.04 lei
fără TVA
Alb Natural [WOJ+13267]
În stoc
| 25151
EAN: 5902650500365
22.99 lei
16.99 lei
/ buc
14.04 lei
fără TVA
Alb Rece [WOJ+13266]
În stoc
| 25152
EAN: 5902650500358
22.99 lei
16.99 lei
/ buc
14.04 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Curent nominal: | 50mA |
| Lifetime: | 17000 h |
| Socket: | GU10 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50Hz |
| Unghiul de emisie: | 120° |
| Factor de putere PF: | >0.5 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
