Bec LED GU10 4.5W, 400lm, 100°
Cod: 211685Produse asociate
Alb Cald
În stoc
| 211685
EAN: 3800157682046
11.99 lei
8.99 lei
/ buc
7.43 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 211687
EAN: 3800157682060
11.99 lei
8.99 lei
/ buc
7.43 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Becuri LED GU10 - Spoturi |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Certificare: | EMC, LVD, ROHS |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 400 lm |
| Forma becului: | Par16 |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Materialul corpului: | Plastic |
| On/Off: | 15000 |
| Putere / Echivalent: | 4,5/35W |
| Socket: | GU10 |
| Temperatura mediului: | -20 până la 50°C |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
