BEC LED GU10 6W (500LM), 10°, CHIP SAMSUNG
Cod: 20026
Alb Cald
Momentan indisponibil
| 20026
EAN: 3800157653084
20.99 lei
14.99 lei
/ buc
12.39 lei
fără TVA
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 20027
EAN: 3800157653091
20.99 lei
14.99 lei
/ buc
12.39 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 20028
EAN: 3800157653107
20.99 lei
14.99 lei
/ buc
12.39 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului

Parametri suplimentari
| Categorie: | Becuri LED Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Acoperire IP: | IP 20 |
| Clasa energetică: | A++ |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 500 lm |
| Lifetime: | 30.000 ore |
| On/Off: | 20.000 |
| Putere/Echivalent: | 6/50W |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la + 45°C |
| Tip de cipuri LED: | SMD - cip Samsung |
| Tip de soclu: | GU10 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
