Bec LED GU5.3 2.5W, 250lm, 12V, MR16
Cod: 519364
Alb Cald
În stoc
| 519364
EAN: 5907504519364
16.99 lei
12.99 lei
/ buc.
10.74 lei
fără TVA
Alb Natural
În stoc
| 519371
EAN: 5907504519371
16.99 lei
12.99 lei
/ buc.
10.74 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 519630
EAN: 5907504519630
16.99 lei
12.99 lei
/ buc.
10.74 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Becuri LED GU5.3 / MR16 / MR11 (12V) |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Lumeni (lm): | 200 |
| Material: | PC |
| Ora de începere: | 0-100% < 1s |
| Putere (W): | 2,5 |
| Putere echivalentă (W): | 25 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +45°C |
| Tensiune de intrare: | 12V |
| Tipul de cip LED: | SMD2835 |
| Tipul de priză: | GU5.3 |
| Unghiul de iluminare: | 110° |
| CRI Index: | >80 |
| Durată de viaţă: | 20.000 de ore |
| Întunecare: | NU |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
