Bec LED GU5.3 4W, 12V, MR16, Alb Rece [WOJ+12790]
Cod: 20015Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Becuri LED GU5.3 / MR16 / MR11 (12V) |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5907418720368 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Culoare deschisă: | Alb Rece |
| Dimmability: | Nu |
| Index CRI: | >80 |
| Lifetime: | 17000 h |
| Lumeni: | 310lm |
| Tensiune de alimentare: | 12V |
| Unghiul de emisie: | 120° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
