Bec LED GX53 6.4W, 560lm, CHIP SAMSUNG
Cod: 21223
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 21223
EAN: 3800157677639
35.99 lei
27.99 lei
/ buc
23.13 lei
fără TVA
Alb Rece
Momentan indisponibil
| 21224
EAN: 3800157677646
35.99 lei
27.99 lei
/ buc
23.13 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | SAMSUNG A CONDUS BECURI |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Acoperire IP: | IP 20 |
| Flux de lumină: | 560 lm |
| Lifetime: | 30.000 de ore |
| Putere/Echivalent: | 6,4/45W |
| Socket: | Gx53 |
| Temperatura de lucru: | -25° până la 45°C |
| Tip de cipuri LED: | SMD - cip Samsung |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
