Bec LED retro E27, 11W
Cod: 25357
Alb Cald [WOJ+14363]
În stoc
| 25356
EAN: 5902650567405
24.99 lei
19.99 lei
/ buc
16.52 lei
fără TVA
Alb Natural [WOJ+14365]
În stoc
| 25357
EAN: 5902650567429
24.99 lei
19.99 lei
/ buc
16.52 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Dimmability: | Nu |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere / Echivalent: | 11W/101W |
| Socket: | E27 |
| Temperatura mediului: | -25°C până la +40°C |
| Tensiune: | AC: 220-240V/ 50Hz |
| CRI: | >80 |
| PF: | >0.5 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
