Bec LED retro E27, 18W, 2520lm, G95, 3000K
Cod: 212803Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Becuri LED retro |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800157683975 |
| Acoperire IP: | IP 20 |
| bază: | E27 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Clasa energetică: | D |
| Culoare deschisă: | Alb cald 3000K |
| Flux de lumină: | 2520lm |
| Forma becului: | G95 |
| Performanță echivalentă: | 150W |
| Temperatura mediului: | -20 până la 45°C |
| Tensiune: | AC: 220-240V |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
