Bec LED retro E27 A60 2W, 240lm, sticla chihlimbar, 2400K, 1+1 gratis! [WOJ+14077]
Cod: 25043/1PLUS1Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Becuri LED retro |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5902650522985 |
| Curent nominal: | 20mA |
| Dimmability: | Nu |
| Flux de lumină: | 240 lm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Lifetime: | 17.000 ore |
| Protecție IP: | IP20 |
| Socket: | E27 |
| Temperatura mediului: | -25~50'C |
| Tensiune: | AC: 220-240V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
