BEC LED SPECTRUM E14 CU FLACĂ, 4W, 340LM, 4000K, 3+7 gratis! [WOJ+14508]
Cod: 25316/3PLUS7Descriere detaliată a produsului
Putere: 4W
Curent: 40 mA
Tensiune: AC: 220-240V, 50/60Hz
Clasa energetica: F
Consum de energie: 4 kWh/1000h
Factor de putere: 0,5
Flux luminos: 340 lm (360)°
Eficiență luminoasă: 85 lm/W
Temperatura de culoare: 4000K
Culoare luminii: alb neutru
Unghi de distribuție a luminii: 200°
Interval de temperatură de funcționare: -20/+40 °C
Durata de viata: 17.000 h
Subiect: E14
Dimensiuni: Ø37x125 mm
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5902650584518 |
| Formă: | O lumânare |
| Lumeni (lm): | 340lm |
| Material: | Sticlă |
| Ora de începere: | 0-100% < 1s |
| Putere (W): | 4W |
| Putere echivalentă (W): | 40W |
| Reglabil: | Nu |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V, 50Hz |
| Unghiul de iluminare: | 200° |
| Călcâiul: | E14 |
| CRI Index: | >80 |
| PF: | >0.5 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
