Bec LED Spectrum E27 18W, 1800lm, A70
Cod: 25177
Alb Cald [WOJ+14248_A70]
În stoc
| 25177
EAN: 5904433108843
39.99 lei
29.99 lei
/ buc
24.79 lei
fără TVA
Alb Natural [WOJ+14249_A70]
În stoc
| 25178
EAN: 5904433108850
39.99 lei
29.99 lei
/ buc
24.79 lei
fără TVA
Alb Rece [WOJ+14250_A70]
În stoc
| 25179
EAN: 5904433108867
39.99 lei
29.99 lei
/ buc
24.79 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Dimmability: | Nu |
| Forma becului: | A70 |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Lumeni (lm): | 1800 |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere (W): | 18 |
| Socket: | E27 |
| Temperatura mediului: | -25°C până la +40°C |
| Tensiune: | AC: 220-240V |
| Unghiul de iluminare: | 180° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
