Bec LED Spectrum Retro E14, lumanare, C35, 1W, 110lm, 4000K, 5+5 gratis!
Cod: 25089/5PLUS5
Alb Natural
În stoc
| 25089/5PLUS5
EAN: 5902650593831
99.90 lei
49.95 lei
/ set
41.28 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Dimmability: | Nu |
| Forma becului: | Lumânare |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Lumeni: | 110lm |
| Protecție IP: | IP20 |
| Socket: | E14 |
| Temperatura mediului: | -25°C până la +40°C |
| Tensiune: | AC: 220-240V/ 50Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
