Bec LED Spectrum RETRO E27, reglabil, A60, 5.5W, 710lm, 300°, 2700K [WOJ+14644]
Cod: 25173Descriere detaliată a produsului
Putere: 5,5 W
Curent: 34 mA
Tensiune: AC: 220-240V, 50Hz
Clasa energetica: E
Consum de energie: 6 kWh/1000h
Factor de putere 0,7
Flux luminos: 710lm
Temperatura de culoare: 2700K
Culoare deschisă: alb cald
Unghi de distribuție a luminii 300°
Interval de temperatură de funcționare: -20~+40 °C
Durata de viata: 17.000 h
Dimensiuni: Ø60x107 [mm]
Greutate 0,032 kg
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5904433135917 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Culoare: | Chihlimbar |
| Culoare deschisă: | LUMINA CALDA 2700K |
| Dimmability: | da |
| Index CRI: | >80 |
| Lumeni (lm): | 710 |
| Shape: | A60 |
| Socket: | E27 |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
