Bec LED Spektrum G4 2W 165LM 12V 270° [WOJ+13842]
Cod: 25110Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | BECURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5907418761392 |
| Certificate: | CE, ROHS |
| Index CRI: | >80 |
| Lumeni (lm): | 165 lm |
| opțiunea de atenuare: | Nu |
| Putere echivalentă (W): | 17W |
| Socket: | G4 |
| Tensiune de intrare: | 12V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
