Bec retro cu filament LED E27 5W, alb cald 2200
Cod: 7142Descriere detaliată a produsului
Bec LED cu unghi de fascicul de 360° și flux luminos de 500 lm. Puterea de 5 W este un înlocuitor pentru vechiul bec de 45 W.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Becuri LED retro |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 380023062720 |
| Flux de lumină: | 500 lm |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Performanță echivalentă: | 45W |
| Socket: | E27 |
| Tensiune: | 220-240V |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
